مد و استایل

آیا می دانید سیلیس چیست؟

عنصر-سیلیس

آشنایی باعنصر سیلیس

عتصر-سیلیس

آیا می دانید عنصر سیلیس و فواید قطره سیلیس چیست؟ یا درچه مواد غذایی وجود دارد؟ اصلا سیلیس از کجا می آید؟ ما در این پست می خواهیم درباره عنصرسیلیس به شما دوستان اطلاعاتی ارائه دهیم. سیلیس عنصری است که در خاک وجود دارد. همچنین در محصولاتی که در خاک  رشد می کنند مثل سیب زمینی، هویج و … سیلیس وجود دارد. متاسفانه امروزه بسیاری از این محصولات گلخانه ای هستند و سیلیس مورد نظر را در خود ندارند.

قطره سیلیس یک محرک برای تولید کلاژن است که باید به صورت خوراکی وارد بدنمان کنیم. به طورعادی بدن شما حاوی حدود 7 گرم سیلیس است که عمدتاً در پوست، استخوان ها، مو، تاندون ها و رگ های خونی شما متمرکز شده است. وقتی جوان هستید، بدنتان به طور طبیعی سطوح بالاتری از کلاژن و سیلیس دارد. این در پوست سفت و بدون چین و چروک و مفاصل انعطاف پذیر بدون درد شما، منعکس می شود.عنصر سیلیس برای تولید کلاژن، مورد نیاز است. از سن 25 سالگی تا 32سالگی سطح کلاژن و سیلیس شما شروع به کاهش می کند ودر سن 32 کاملا متوقف میشود. کمبود سیلیس مشکلاتی را در تولید و حفظ سطح کلاژن سالم ایجاد می کند.

فواید قطره سیلیس​

1-به تقویت بافت همبند بدن کمک می کند.

2- برای بازسازی کلاژن لازم است.

3- در داخل کلاژن قرار می گیرد و به عنوان چسب عمل می کند یعنی استحکام و انعطاف پذیری را برای بافت های همبند فراهم می کند.

4-پوست، ناخن، مو و دندان ها را سالم نگه می دارد.

این عملکرد چسب مانند، به این معنی است که سیلیس برای کمک به محکم و سالم نگه داشتن ناخن ها، دندان ها و موهای شما ضروری است.

5-به عنوان یک ضد التهاب عمل می کند.

سیلیس یک ضد التهاب طبیعی است که ممکن است به تسکین شرایط پوستی مانند اگزما و پسوریازیس کمک کند.

 

برای کمک به حفظ بافت همبند سالم در حال حاضر باید سیلیس مورد نظر را به بدنتان برسانید تا سطح کلاژن از دست رفته یا کاهش یافته را دوباره پر کنید. این سیلیس را میتوانید به کمک قطره الن بیوتی به بدن خود برسانید تا به کند کردن علائم پیری و کمک به تثبیت و از همه مهم تر به تقویت مفاصل شما کمک می کند. قطره سیلیس الن بیوتی راهی برای زندگی دوباره پوست است. گاهی خوردن غذاهای کلاژن ساز و پرهیز از غذاهای شیرین برای تولید کلاژن در پوست و مو جوابگو نیست. باید از کلاژن هایی استفاده کرد که سریع تر و مطلوب تر روی سلول های بدن جوابگویی داشته باشد. مکمل طبیعی الن بیوتی، یک مکمل خوراکی حاوی سیلیس و زینک بوده که مصرف آن می‌تواند میزان تولید کلاژن را افزایش دهد. ماده اصلی این محصول، فرم خوراکی سیلیس است که می‌تواند توسط بدن جذب شده و در تولید کلاژن به کار رود. شما میتوانید به راحتی قطره سیلیس الن بیوتی را به یک کلیک تهیه کنید. شاید این سوال پیش بیاید که کلاژن چیست؟ با خواندن ادامه پست به جواب خود خواهید رسید.

 

کلاژن چیست؟

کلاژن استحکام کششی و ثبات بافت همبند را فراهم می کند. فراوان ترین پروتئین موجود در بدن شماست حدود 30 درصد از کل پروتئین بدن شما را تشکیل می دهد. الیاف کلاژن از سه بلوک ساختمانی اسید آمینه مختلف یا پروتئین تشکیل شده است. کلاژن با “حمایت و اتصال” ساختارهای مختلف بدن شما را به هم متصل می کند. مانند آجر و ملات در یک ساختمان به بدن شما “استحکام معماری” می دهد.

سلیس-مناسب-استخوان

تفاوت بزرگ سیلیس و کلاژن

کلاژن جزء ساختاری اصلی یا بلوک ساختمانی بافت همبند در بدن شما است. در غضروف‌ها، رباط‌ها، تاندون‌ها، استخوان‌ها، دندان‌ها، پوست، مو و ناخن‌ها یافت می‌شود. از سوی دیگر، سیلیس یک ماده مغذی ضروری برای کمک به تولید کلاژن در بدن شما است.

کلاژن همان کلاژن مورد نیاز بدن است که به صورت مستقیم کلاژن فوری را وارد بدن می کند، در حالی که قطره سیلیس محرکی است که به تولید کلاژن کمک می‌کند.

       

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *