پارچه و رنگ, مد و استایل

چگونه رنگ لباس های پاییزی خود را ست کنیم؟

رنگ-لباس-پاییزی

رنگ لباس های پاییزی افراد شیک پوش

خرید رنگ لباس های پاییزی یک راه عالی برای تجدید و به روز کردن کمد لباس پاییزی شما است. این غیرقابل انکار است که رنگ دارای اثرات تغییر دهنده خلق و خوی است.  رنگ می تواند فورا به یک لباس، درخشندگی خاص و جلوه ای منحصر به فرد بدهد. به جای روی آوردن به مجموعه لباس های مشکی، این رنگ لباس های پاییزی را انتخاب کنید و در کمد لباس پاییزی خود جای دهید. طراحان لباس برای شیک شدن در پاییز از انواع رنگ های پاییزی استفاده می کنند. همه ما عاشق رنگ های پاییزی هستیم.  در زیر 5 نوع از انواع رنگ های پاییزی را بررسی می کنیم.

 

5 نوع از انواع رنگ های پاییزی

1- قهوه ای

رنگ پاییزی قهوه ای

قهوه ای بدون شک رنگ مد فصل پاییز است. این طیف رنگی گرم و مجلل پایه جدیدی را برای کمد لباس پاییزی شما فراهم می کند. حتی ظاهری ظریف و در عین حال شیک ایجاد می کند. به جای رنگ مشکی سنتی که اغلب به سمت آن گرایش پیدا می کنید، سایه های غنی قهوه ای را انتخاب کنید. رنگ قهوه ای را در یک چکمه، پیراهن چرمی یا ژاکت امتحان کنید. این رنگ های پاییزی وقتی با رنگ‌هایی مانند برنزه، شرابی و مشکی ترکیب می‌شوند، زیبا و فوق العاده به نظر می‌رسند.

2- شتری

رنگ پاییزی شتری

شتری یکی از ترندهای رنگ خنثی برای زنان است. با افزایش مینیمالیسم (ساده گرایی)، رنگ‌های خنثی در سایه‌های آرام‌بخش غالب هستند. یکی از رنگ لباس افراد شیک پوش رنگ شتری مایل به صورتی است. رنگ‌های خنثی در بافت‌های لوکس مانند ابریشم، جیر، پشم و چرم بهتر به نظر می‌رسند. آنها را در لباس های روزمره خود امتحان کنید. یک ژاکت، یک بلوز دکمه دار، چکمه روزمره خود را با این رنگ های پاییزی ارتقا دهید.

 

3- بورگوندی (قرمزهای پر جنب و جوش)

رنگ لباس پاییزی بورگوندی

قرمزهای پر جنب و جوشی که در فصول قبلی دیده بودیم به رنگ های بورگوندی و بوردو پررنگ عمیق گفته می شوند. این رنگ لباس پاییزی را از سر تا پا در یک کت یا روی یک ژاکت بافتنی و ست همسان دامن امتحان کنید. ترکیب رنگ ها و بافت ها به دستیابی به ظاهر تک رنگ کامل کمک می کند. بورگوندی همچنین یک به‌روزرسانی رنگی آسان برای لوازم جانبی شما است. کیف با طرح پوست ماری قرمز تیره را به عنوان یک هسته خنثی در مجموعه خود در نظر بگیرید.

 

4- زردهای ملایم

رنگ لباس پاییزی زرد

رنگ زرد همچنان در این فصل اهمیت دارد و پایه ای شاد و گرم به کمد لباس پاییزی شما ارائه می دهد. از زرد کره ای گرفته تا گل همیشه بهار و خردلی، این یک راه آسان برای افزودن یک رنگ پاپ به ظاهر شماست. به طور سنتی، زرد با سایر رنگ‌های مشابه مانند نارنجی و سبز به خوبی هماهنگ می‌شود.

5- سبزهای عجیب

رنگ لباس پاییزی سبز

رنگ سبز یکی از انواع رنگ لباس های پاییزی است. این روند رنگی طیف های زرد، گیاهی و زیتونی را ارائه می دهد. سبزهای عجیب غیرمنتظره هستند اما به طرز شگفت انگیزی به راحتی با رنگ لباس های پاییزی مانند قهوه ای جفت می شوند. یک شلوار اسپورت و یک کیف کوچک با رنگی عمیق تر انتخاب کنید تا جلوه ای منحصر به فرد به کمد لباس پاییزی خود بیافزایید.

 

لباس های خنثی در این فصل تقاضای زیادی دارند. برای پاییز امسال رنگ‌های قهوه‌ای و بژ برتر هستند زیرا جاودانه و همه‌کاره هستند. لباس‌های خنثی را می‌توان در ظاهر تک رنگ، سر تا پا پوشید یا با رنگ‌های منحصربه‌فرد ترکیب کرد تا شما را متمایز کند. از ترکیب رنگ های غیرمنتظره نترسید و با کمد لباس خود سرگرم شوید تا کمد لباس پاییزی زیبایی ایجاد کنید. از رنگ‌های خنثی جدید گرفته تا بورگوندی‌های پررنگ (رنگ قرمزمخلوط با قهوه ای) و رنگ‌های سبز شاد که از رنگ های پاییزی هستند استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *