مد و استایل

چگونه گن لاغری تناسب اندام خود را پیدا کنیم؟

گن لاغری تناسب اندام

گن لاغری تناسب اندام

گن لاغری تناسب اندام

گن لاغری تناسب اندام در بین افراد امروز طرفدارن زیادی دارد. همان طور که از نامش پیداست برای تناسب اندام میتواند گزینه خوبی باشد. کسانی که دوس دارند شکمی کوچک و کمری ساعت شنی داشته باشند از این گن های لاغری استفاده می کنند. ما در این مقاله قصد داریم به شما در انتخاب گن کمک کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

انواع مختلفی از گن های لاغری ساعت شنی، گن زنانه بادی، گن لاغری ساعت شنی تاب دار، گن لاغری بازو، شورت گن دار پروتز دار، گن لاغری سرهمی، گن ساعت شنی و… وجود دارد. بعضی از این گن های به صورتی هستند که  می توانند در مواقع ورزش کردن به ساعت شنی شدن شما کمک کنند.

این گن ها دارای انواع مدل ها، طرح ها، رنگ بندی و سایزبندی متفاوت هستند. گن ها هر کدام به نوبه خود دارای مزایا و معایبی هستند. بعضی از گن ها فقط برای کمر هستند و بعضی ها مانند شورت پوشیده میشوند که ران پاها را نیز باریک می کنند.

برای خرید گن لاغری تناسب اندام باید نکاتی را در نظربگیرید.

5 نکته گن لاغری

1-سایز گن

 از همه مهم تر سایز مناسب گن است که باید دقت زیادی کنید. اگر سایز گن کوچک باشد مطمئنا عذاب آور خواهد بود و پوست شما را چروک خواهد کرد و اگر بزرگ باشد فرقی بین پوشیدن ونپوشیدن گن لاغری تناسب اندام نخواهد بود. انتخاب سایز گن میتواند به شرایط استفاده فرد هم وابسته باشد. مثلا اگر می خواهید از گن برای مهمانی ساعتی استفاده کنید میتوانید گن با سایز کوچک تر تهیه کنید. در غیر این صورت اگر می خواهید از گن به صورت روزانه استفاده کنید که باعث ناراحتی و عذاب نشود باید سایز متناسب خود را خریداری کنید.

2-جنس گن لاغری

دومین نکته جنس گن لاغری است که علاوه بر سفت بودن باید جنسی داشته باشد که باعث عرق کردن شود. همچنین آب اضافی بدن را به خود جذب کند تا باعث اذیت فرد نشود. حتی جنس قزن های موجود برای باز و بسته شدن بسیار مهم هستند که در اثر فشار نشکنند. آنها علاوه بر محکم و با دوام بودن باید به گونه ای باشند که باعث اذیت کمر فرد نشوند.

3-نوع گن

نوع گن لاغری بر اساس آناتومی بدن هر فرد متفاوت است. مثلا کسانی که فقط چربی کمر دارند گن لاغری ساعت شنی مناسب است. اما برای افرادی که علاوه بر کمر در پشت چربی دارند و میخواهند در لباس مهمانی خود بهترین اندام را داشته باشند باید از گن لاغری ساعت شنی تاب دار استفاده کنند. این نوع گن علاوه بر کمر پشت فرد را به خوبی جمع می کند.

4-رنگ گن لاغری

رنگ گن لاغری گزینه بسیار مهمی نیست، زیرا اکثر رنگ های گن لاغری تناسب اندام کرم و مشکی می باشد. این گزینه رنگ گن لاغری را هرکسی میداند مثلا با لباس تیره گن سیاه و با لباس روشن گن کرم متناسب است.

5-قیمت گن

قیمت گن لاغری بر اساس جنس و سایز متفاوت خواهد بود. کسانی که می خواهند از گن لاغری تناسب اندام برای دفعات کمتر استفاده کنند نباید هزینه زیادی بکنند. اما کسانی که می خواهند به کمک گن لاغری به سایز دلخواه خود برسند باید بهترین جنس را تهیه کنند. ضرب المثلی که می گوید از گوشت ارزان آبگوشت در نمیاد!

امیدواریم این 5 نکته گن لاغری برای شما مفید شده باشد. پیشنهاد پاموک به شما این است که ابتدا برای کوچکی شکم و داشتن کمری ساعت شنی درکنار گن لاغری تناسب اندام از ورزش کمک بگیرید تا به سایز دلخواه خود برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *